Paskutinis projekto vizitas

Marius Jankevičius

Gegužės 1–7 d. vyko paskutinis Jono Pauliaus II gimnazijos „Erasmus+“ projekto „Tolerancija“ vizitas į Portugaliją. Du anglų kalbos mokytojai (Marius Jankevičius ir Dalia Ušparienė) bei 6 vyresniųjų klasių mokiniai aplankė Porto, Bragą, Famalikao, Gaia ir Guimaraes miestus. Nuo pirmadienio iki penktadienio iš įvairių šalių mokinių (Lietuvos, Turkijos, Estijos, Rumunijos ir Portugalijos) sudarytos grupelės dirbo prie paskirtų užduočių tolerancijos tema, kūrė vaizdo pasakojimus, klipus, statė šokius, dainavo, linksmai leido laiką. Taip pat aplankė kelias šventyklas, pilis, žymiąją Porto geležinkelio stotį, plaukiojo laivu upėje ir kt.

 

Priėmimas buvo smagus, šiltas, labai draugiškas. Paragavome portugališkų kreminių pyragaičių, menkės patiekalų, saldumynų bei pasimėgavome 24–26 laipsnių šiluma.

 

Į Lietuvą parsivežėme daug įspūdžių bei prisiminimų. Gaila, bet tai buvo paskutinis projekto vizitas. Iš pasakos grįžome į realybę…

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.