Pasipuošė pievos žiedais

Agnė Arbataitienė, Irma Miciutienė
,
Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro ikimokyklinio ugdymo mokytojos

Šių metų gegužės mėnesį Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras organizavo respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų parodą-konkursą „Pasipuošė pievos žiedais“.

 

Džiugu, jog sulaukėme nemažai piešinių iš įvairių ugdymo įstaigų: Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio „Eglutė“, Kybartų vaikų lopšelių-darželių „Kregždutė“, Virbalio pagrindinės mokyklos, Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazijos, Kauno Valdorfo darželio „Šaltinėlis“ ir Gižų Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro. Visų akį džiugino piešiniuose atsiskleidęs kūrybiškumas, spalvingumas, skirtingos darbų atlikimo technikos.

 

 

Ypač vaikams įsiminė baigiamasis renginys, nes visus pasitiko linksmai nusiteikęs piemenėlis ir jo draugas tigriukas. Jie vaikams pravedė edukacinę programą „Pažinimo kiemas“. Gera buvo žiūrėti, kaip vaikai su šypsena veide grojo lazdelėmis ir akmenėliais, žaidė žaidimus, išbandė „Pojūčių tako“ malonumus bei susipažino su sodo bei daržo augalais, gyvojo kampelio augintiniais: fazanais, balandžiais, vištomis bei triušiais. Ypač vaikams įspūdį paliko giedorius gaidys, kuris savo kakariekavimu išlydėjo vaikus iš kiemo.

 

Po linksmybių atėjo metas apdovanojimams. Diplomai iškeliavo į Vilkaviškio vaikų lopšelį-darželį „Eglutė“, Virbalio pagrindinę mokyklą, Kybartų vaikų lopšelį-darželį „Kregždutė“, Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnaziją, Kauno Valdorfo darželį „Šaltinėlis“ bei pasiliko Gižų Kazimiero Baršausko mokykloje-daugiafunkciame centre. Po renginio visi vaišinosi pyragu ir naminiu kompotu.

 

Tą dieną didžiulė Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro teritorija buvo pasipuošusi ne tik žiedais, bet prisipildė vaikiško juoko ir nuoširdaus bendravimo, bendruomeniškumo. Džiaugėsi mokytojai, matydami laimingus ir praturtėjusius savo vaikus.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.