Pasieniečių mokyklos kursantai ir jų mokytojai iškilmingai pradėjo naujus mokslo metus

Ketvirtadienį į iškilmingą renginį pasveikinti kursantų ir mokytojų atvyko Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas, generolas Rustamas Liubajevas, Tarnybos Personalo bei Migracijos valdybų vadovai, Pasieniečių klubo Valdybos pirmininkas Valentinas Novikovas.

 

VSAT vadas R. Liubajevas pasveikino ir palinkėjo būsimiesiems pasieniečiams ir jų mokytojams kuo geriausios kloties naujaisiais mokslo metais. Pasieniečių mokyklos viršininkas Deividas Kaminskas linkėjo toliau sėkmingai tęsti mokymo procesą, o naujiesiems kursantams pasiekti gerų mokymosi rezultatų. Tarnybos religinės bendruomenės darbuotojas Tomas Malakas pasveikino su gražia švente visus renginio dalyvius linkėdamas jiems būti aktyviems ir veikliems, nesustoti mokytis ir nuolat tobulėti.

 

Renginio metu mokyklos bendruomenei buvo pristatyti nauji darbuotojai, pareigūnams įteikti vidaus tarnybos laipsniai. Vėliau dalyviams koncertavo Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos mokytojai – „Rojaus tūzų“ vokalistas Povilas Meškėla ir Aidas Kvetkauskas (akordeonas). Renginio „vinis“ – solisto atliktas muzikinis kūrinys „Reikėjo berniukams“ – sukūrė tikrą šventę visiems renginio dalyviams.

 

Šiais mokslo metais 38-oje kursantų laidoje, mokysis 121 būsimasis VSAT pareigūnas.

 

Pasieniečių m-klos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.