Pasidalinkime draugyste

Kristina Baukuvienė
,
Kauno l.-d. „Čiauškutis“ ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė
Dalia Balčiūnaitienė
,
Kauno l.-d. „Čiauškutis“ ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė

Kauno lopšelyje-darželyje „Čiauškutis“ jau keleri metai iš eilės lapkričio mėnesį organizuojamas pozityvios psichosocialinės aplinkos projektas „Pasidalinkime draugyste”.

 

Kadangi šiais metais susiklostė nepaprasta padėtis, karantinas, negalima organizuoti renginių, tai nutarėme projektą perkelti į pasaulinę erdvę, eTwinning projektų platformą ir organizuoti lapkričio – gruodžio mėnesiais..

 

Projekto metu Rumunijos, Bulgarijos, Turkijos, Ukrainos ir Lietuvos vaikai vykdė įvairias veiklas susijusias su draugyste. Rašė laiškus, siuntė kalėdinius sveikinimus, savo gamintas dovanėles vieni kitiems, skambino vaizdo skambučiais, mokė draugus pasisveikinti jų gimtąja kalba.

 

Vyko paroda „Dovana draugui”, vaikai gamino dovanėles savo draugams ir siuntė į pasirinktą šalį.

 

Viena savaitė buvo paskirta gyvūnams ir jų globai, „Čiauškučio” darželio vaikai su tėveliais paaukojo maisto Ukmergės gyvūnų prieglaudai „Klajūnas”.

 

Tikimės, kad vykdytas projektas suteikė vaikams džiugių emocijų, lavino pažinimo, meninės ir komunikavimo kompetencijų gebėjimus.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.