„Pasakoje“ prisnigo…

Skaičiuojame paskutiniąsias 2018 m. dienas. Lopšeliuose-darželiuose gruodžio mėnuo vaikams, jų tėveliams, darbuotojams būna labai įdomus: advento laikotarpiu norisi padaryti gerų darbų, padėkoti už nuveiktus darbus, susikaupti ir laukti nuotaikingo Kalėdų eglutės įžiebimo, atvykstančio Kalėdų Senelio su palydovais.

 

Kalėdų šventei puošiame savo namus, darbovietėse kuriame Kalėdų laukimo nuotaiką. Žinodami, kad labiausiai žmones suartina veikla, pakvietėme Kėdainių lopšelio-darželio „Pasaka“ tėvelius, darbuotojus karpyti popierines snaiges ir taip sukurti „Ledo šalį“ Hanso Kristiano Anderseno pasakos „Sniego karalienė“ motyvais. Žinojome, kad pas mus atvyks šios pasakos herojė Elza kartu su Kalėdų Seneliu. Kvietėme visus bendrystei, bet jokiu būdu jos nereikalavome. Advento vakarais tėveliai, seneliai, darbuotojai turėjo galimybę kartu su vaikais, anūkais karpyti įvairiausias snaiges, jomis grožėtis, o paskui atnešti į darželį. Pastebėję, kad snaigių kasdien atnešama vis daugiau, nutarėme jas suskaičiuoti. O jų būta net penki tūkstančiai šimtas devyniasdešimt keturių…

 

Lopšelio-darželio darbuotojai kūrė „Ledo šalies“ dekoracijų eskizus, talkino juos įrengiant. Taip lopšelio-darželio koridorius, salė nuvedė vaikus į nuostabią žiemos pasaką. Kol koridoriaus lubas papuošė daugiau nei du tūkstančiai, o langus – daugiau kaip trys tūkstančiai snaigių, pajutome, kad, drauge dirbdami, galime sukurti magišką grožį. Šios pasakos herojai svajoja apie saulę ir šilumą, tačiau susiduria su magiškais priešais ir nori juos įveikti.

 

Tikimės ir mes įveikti visus sunkumus, iškylančius auginant, auklėjant vaikus. Norime vieni kitiems padėkoti už drauge sukurtą kalėdinę nuotaiką ir visiems linkime laimingų Naujųjų Metų!

 

Kėdainių l.-d. „Pasaka“ inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.