Padėkos vakaras Kintų mokyklos socialiniams partneriams ir rėmėjams

Asta Gužauskienė
,
Šilutės r. Kintų pagrindinės mokyklos direktorė

Balandžio 26-osios vakarą į Kintų mokyklą rinkosi įstaigos socialiniai partneriai ir rėmėjai. Už bendradarbiavimą ir pagalbą mokyklai susirinkusiems svečiams dėkojo Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, mero pavaduotojas Algis Bekeris, administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis.

Socialiniams partneriams, mokyklos rėmėjams pristatyti per ketverius metus įvykę pokyčiai ir Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros 2018 m. balandžio 9–12 d. atlikto Kintų pagrindinės mokyklos veiklos kokybės išorinio vertinimo rezultatai, kurie liudijo, kad: „Mokyklos veiklos kokybė yra gera: viršija vidurkį, tinkama, paveiki, potenciali, lanksti. Tai parodo net keturi veiklos rodikliai: veiklos, įvykiai, nuotykiai; mokymasis ne mokykloje; įsipareigojimas susitarimams; tinklaveika. Mokykla įvertinta aukščiausiu kokybės lygiu – labai gerai: veikla veiksminga, išskirtinė, kryptinga, savita, kūrybiška.“

 

Visi Kintų mokyklos veiklos kokybės aukščiausi įvertinimai – dėl tinklaveikos su socialiniais partneriais ir rėmėjais. Už tvarią tinklaveiką ir reikiamų mokymosi ne mokykloje sąlygų sudarymą Kintuose įteiktos padėkos socialiniams partneriams: Kintų seniūnijai, Kintų Vydūno kultūros centrui, Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialui, asociacijai „Kintų bendruomenė“.

Padėkota ir pagrindiniams mokyklos rėmėjams už daiktinę ir finansinę paramą: VšĮ Lietuvos verslo kolegijai, UAB „Tomas Gold“, R. Kelpšos keleivių pervežimo įmonei, UAB „SLP žuvis“, UAB „Kintas“. Už finansinę paramą, skirtą mokyklos erdvėms ir mokymo priemonėms atnaujinti, padėkota ir vietos įmonėms, kaimo turizmo sodyboms, ūkininkams.

 

Pristačius mokyklos veiklos pokyčius ir įteikus padėkas surengta ekskursija po mokyklos erdves, aptartos ugdymo įstaigos perspektyvos prie vaišių, kurias paruošė mokiniai ir jų tėveliai, stalo.

Visos mokyklos vardu dėkoju mokinių tėveliams ir jų šeimoms, buvusiems mokiniams, mokyklos darbuotojams už finansinę paramą atnaujinant mokyklos erdves ir visiems mokomųjų dalykų mokytojams už finansinę paramą įsigyjant ritinines užuolaidas, kurios padės pamokose veiksmingiau panaudoti vaizdo projektorius.

Ačiū kiekvienam mokyklos bendruomenės nariui, mokinių tėveliams ir socialiniams partneriams už susiklausymą, bendrystę ir ėjimą ta pačia kryptimi!

AUKIME KARTU!!!

 

Visas tekstas – www.silaineskrastas.lt.

 

Savanorės Brigitos Karpauskaitės nuotraukos

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.