Paaugliai kviečiami į dienos stovyklą „Jaunasis aviatorius“

Kazimiero Simonavičiaus universitetas antrus metus iš eilės organizuoja stovyklą „Jaunasis aviatorius“, kurioje 13–18 metų paaugliai susipažįsta su aviacijos pasauliu iš arti. Per penkias dienas trunkančią stovyklą dalyviai įvairiai prisiliečia prie aviacijos – apsilanko lėktuvo treniruoklyje „Boeing 737“, susitinka su aviacijos pasaulio ekspertais, mokomi individualiai konstruoti lėktuvų modelius, dalyvauja bepilotės skraidyklės (drono) valdymo pamokoje ir kituose įtraukiančiuose užsiėmimuose.

 

„Pernai pirmą kartą pakvietę vaikus į šią 5 dienų stovyklą buvome maloniai nustebinti susidomėjimo mastu. Mūsų pranašumas yra tas, kad universitete vykdydami Aviacijos vadybos bakalauro programą ir bendradarbiaudami su pilotų rengimo centru „BAA Training“ bei kitomis pagrindinėmis Lietuvos aviacijos kompanijomis galime pasiūlyti aviacijos pasauliu besidomintiems vaikams išskirtinę galimybę pamatyti jį iš arti. Tikimės ir šiemet pateisinti visus vaikų bei tėvelių lūkesčius ir suteikti neišdildomos patirties“, – teigia stovyklos vadovė Evelina Lipskaja.

 

Stovykla organizuojama liepos 16–20 d., užsiėmimai vyks 9–17 val. Dalyvių skaičius vienai pamainai – iki 15.

Registracija į stovyklą vykdoma čia.

Papildoma informacija suteikiama el. p. stovykla@ksu.lt.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.