„Olimpinė ugnelė – kiekvieno vaiko širdelėje“

Spalio 10–14 d. Jonavos lopšelyje-darželyje „Pakalnutė“ organizuota olimpinė savaitė „Olimpinė ugnelė – kiekvieno vaiko širdelėje“. Savaitės pradžioje vaikai kartu su grupių pedagogais domėjosi olimpine atributika: žiedais, deglais, talismanais, medaliais, apranga, šalių vėliavomis, žaidynių ceremonija.

 

Priešmokyklinukai lankėsi Jonavos pradinėje mokykloje, kur vyko sporto šventė. Sporto salėje vyko susitikimas su treneriu ir pramogos darželio kiemo erdvėje. Į šią judriąją savaitę įsitraukė ir patys mažiausieji dalyviai, kurie buvo smalsūs ir aktyvūs žengdami pirmuosius žingsnelius į olimpinę kartą. Taip pat prisijungėme prie respublikinės ikimokyklinio ugdymo įstaigų akcijos „Mažoji mylia – 2022“. Tad drąsiai galime teigti, kad pasiūlytos netradicinės, įdomios sportinės veiklos, temos apie aktyvų gyvenimą, kokybišką poilsį, sveikos mitybos puoselėjimą, suteikė vaikams ir mokytojams didžiulį, emocijas įprasminusį olimpinių vertybių suvokimą.

 

Spalio 12 d. vyko rajoninė sporto šventė „Olimpinė ugnelė – kiekvieno vaiko širdelėje“. Dalyvavo Jonavos vaikų lopšeliai-darželiai „Bitutė“, „Lakštingalėlė“, „Pakalnutė“, „Saulutė“, „Žilvytis“, Jonavos rajono Šveicarijos progimnazija. Renginys prasidėjo šventiniu paradu. Kiekviena komanda išradingai ir kūrybingai prisistatė, atliko draugystės mankštą, rungtyniavo olimpinėse rungtynėse. Ugdytiniai savo žinias apie praėjusias olimpines žaidynes įtvirtino žodinėje viktorinoje, kurią smagiai vedė Kiškis Olimpietis. Renginio metu visus džiugino sportinis jaudulys, noras draugiškai lenktyniauti, pasidalyti savo sportiniais įgūdžiais ir žiniomis. Už vikrumą, greitumą, linksmumą žaidėjai apdovanoti nugalėtojų taurėmis, medaliais, padėkomis ir rudeniniais obuoliais.

 

Jonavos l.-d. „Pakalnutė“ inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.