O mes vaikai, o mes – pasaulis….

N. Četrauskaitė, D. Jermak

Darželis – tai vaikai, tėvai, pedagogai… Tarsi viena didelė ir graži  šeima. Birželio trečiąją Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio bendruomenė susirinko Houvalto dvaro salėje pasidžiaugti bendryste. Vaikai  dainavo ir deklamavo kaip myli savo mamas ir tėčius. Tėveliai ir seneliai džiaugėsi per metus ūgtelėjusiais vaikais… Tądien visi jaudinosi. Visiems vaikams vienas etapas baigėsi, prasidės kitas – dar gražesnis! Mažieji lopšelinukai paaugo ir keliaus į vyresniųjų grupę, o vyriausieji rugsėjį pirmą kartą peržengs mokyklos slenkstį, kur jų lauks nauji patyrimai ir įspūdžiai.

 

 

Po koncerto ir lopšelio-darželio baigimo diplomų įteikimo, vaikų, tėvelių ir šventės svečių laukė staigmena – apsilankė policijos pareigūnė Anželika Rakauskienė su policijos bičiuliu Amsiu. Drauge su vaikais ir šventės svečiais darželio direktorė atidarė naują saugaus eismo žaidimų aikštelę. Vaikai džiaugėsi tėvelių padovanotais dviratukais ir paspirtukais, kuriais galės važinėtis po naująją aikštelę.

 

Džiaugiamės, kad į šią šventę atvyko daug garbingų svečių. Tai klebonas Edvard Dukel, Vilniaus rajono savivaldybės Tarybos sekretorė Elžbieta Jankovska ir vyr. specialistė Alicija Balcevič, bei Maišiagalos seniūnas Andžej Adomaitis. Svečiai negailėjo gražių žodžių ir palinkėjimų. Dėkojame Tradicinių Amatų centrui už galimybę šventę surengti puošnioje salėje Houvaltų dvare.

 

Šventės akimirkos liks atmintyje, nuotraukose, vaizdo įrašuose. Dėkojame Marijai Romančenko už sukurtą filmuką apie šventę.

 

Direktorė, svečiai, tėveliai, mokytojos linkėjo vaikams ir būsimiems mokinukams saugios, įspūdingos, džiaugsmo ir nuotykių kupinos vasaros.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.