Nuo kitos savaitės specialiųjų poreikių mokinių ugdymas tęsiamas kontaktiniu būdu

Vyriausybės posėdyje pritarta sprendimui nuo lapkričio 3 d. iki lapkričio 8 d. specialiosiose mokyklose ir bendrojo ugdymo mokyklų specialiosiose klasėse besimokančių vaikų ugdymo procesą tęsti kontaktiniu būdu.

Tai padaryta dėl to, kad didelių ir labai didelių specialiųjų poreikių, negalią turintiems mokiniams išskirtinai svarbus kontaktinis ugdymo pobūdis.

 

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija primena, kad, remiantis spalio 21 d. Vyriausybės nutarimu, nuo spalio 26 d. iki lapkričio 8 d. dviem savaitėms bendrojo ugdymo mokyklose 5–12 klasių mokiniams ir profesinio mokymo įstaigose pagal pirminio profesinio mokymo programas besimokantiems mokiniams skelbiama kontaktinio ugdymo pauzė: kaip įprasta, mokiniai vieną savaitę atostogauja, o kitą savaitę mokysis nuotoliniu būdu.

Dailės terapijos veiklų ciklas „Rudenėlio spalvos“ Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelyje-darželyje

Pradinukams, taip pat ikimokyklinukams ir priešmokyklinukams ugdymas kitą savaitę bus vykdomas kontaktiniu būdu ir tose savivaldybėse, kuriose paskelbtas karantinas (raudonoji zona), jeigu pati savivaldybė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro teikimu nenusprendžia kitaip, t. y. ugdymą organizuoti nuotoliniu būdu.

 

ŠMSM inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *