Naujas edukacinio leidinio „Ekonomikos klasė“ numeris

Prasidedant tikram pavasariui pristatome jau penktąjį „Swedbank“ Finansų instituto kuriamo žurnalo „Ekonomikos klasė“ numerį! Pandemija parodė, kaip svarbu turėti finansinio saugumo priemonių, kurios padėtų užsitikrinti gyvenimo stabilumą, o tuo pačiu – ir emocinę ramybę. Koja kojon su taupymu eina investavimas, kuriam ir paskyrėme visą penktąjį žurnalo numerį. Nors tikslinė šio žurnalo auditorija – moksleiviai ir mokytojai, tikime, kad naudingos informacijos čia ras ir kiekvienas, kuriam įdomu tvarus asmeninių finansų valdymas.

 

Skaitydami naujausią „Ekonomikos klasę“ sužinosime, ką iš tiesų reiškia burtažodis „investavimas“ ir į ką galima investuoti dar būnant jaunam. Žurnale taip pat rašome apie tvarius ir populiarius investavimo būdus bei paauglius taip masinančias kriptovaliutas. Taip pat bus įdomu paskaityti, kaip jauną lietuvį Lauryną investicijos atvedė iki pat Volstryto ir kokios saviugdos rekomendacijos padės lavinti investavimo raumenį.

Visa tai ir dar daugiau rasite naujausiame „Ekonomikos klasės“ numeryje, pasidalinkite šiuo leidiniu ir su moksleiviais.

 

Gero skaitymo!

 

„Swedbank“ Finansų instituto inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.