Nacionalinis viktorinų žaidimas „Globalios problemos: žemė, oras ir vanduo“

Lapkričio 17, 22 ir 24 d. ekologija, biologija ir kitais gamtos mokslais besidominčius mokinius bei jų mokytojus kviečiame dalyvauti nacionaliniame viktorinų žaidime „Globalios problemos: žemė, oras ir vanduo“. Suburkite ne didesnę nei dešimties 5–10 kl. mokinių komandą ir susikaukite su priešininkais iš kitų Lietuvos mokyklų.

 

 

Kas gali dalyvauti?

 

Žaidime gali dalyvauti 5–10 klasių mokinių komandos. Komandą gali sudaryti iki dešimties tą pačią mokyklą lankančių vaikų. Dalyvavimas nemokamas.

Kaip vyks žaidimas?

 

Viktoriną sudarys trys etapai:

lapkričio 17 d. 16:00 val. – „Žemė“;

lapkričio 22 d. 16:00 val. – „Oras“;

lapkričio 24 d. 16:00 val. – „Vanduo“.

Vieno etapo trukmė – apie 1 val. 30 min. Dalyvauti visuose trijuose etapuose nebūtina.

 

Kiekvieno etapo metu, nustatytu laiku Youtube platformoje prisijungusioms dalyvių komandoms perskaitomi žaidimo klausimai, atsiunčiama nuoroda su anketa atsakymams surašyti. Komandų nariai pasitardami turi pabandyti teisingai atsakyti į kuo daugiau užduotų klausimų. Vienam klausimui atsakyti suteikiama viena minutė. Pasibaigus skirtam laikui, komandų kapitonai atsiunčia žaidimo organizatoriui savo komandų atsakymus. Daugiausia teisingų atsakymų pateikusi komanda tampa etapo nugalėtoja.

 

Kviečiame mokytojus registruoti 5–10 kl. mokinių komandas iki lapkričio 15 d. Registracijos anketą, daugiau informacijos apie viktoriną ir jos nuostatus rasite čia.

 

Viktorina „Globalios problemos: žemė, oras ir vanduo“ yra tarptautinės iniciatyvos „Globalaus švietimo savaitė 2022“ renginių ciklo dalis.

 

Daugiau informacijos apie iniciatyvą

 

LMNŠC inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.