Nacionalinis meistriškumo konkursas „Automobilių kėbulo remontininkas 2019“

Vasario 22 d. (penktadienį) nuo 9 iki 16 val. Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykloje (Smilties Pylimo g. 31, Klaipėda) vyks nacionalinis meistriškumo konkursas „Automobilių kėbulo remontininkas 2019“. Konkurso tikslas – ugdyti mokinių profesinį meistriškumą ir populiarinti profesinį mokymą.

 

Meistriškumo konkurse dalyvaus mokiniai iš aštuonių Lietuvos profesinio mokymo įstaigų: Alytaus profesinio rengimo centro, Kauno technikos profesinio mokymo centro, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos, Kretingos technologijos ir verslo mokyklos, Panevėžio profesinio rengimo centro, Tauragės profesinio rengimo centro, Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos, Vilniaus technologijų mokymo centro.

Konkurso dalyvių meistriškumą vertins mokyklos socialinių partnerių atstovai. Konkurso dalyviai bus apdovanoti pagrindinio konkurso rėmėjo UAB „Tobis“, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos, Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro dovanomis bei padėkomis. Nugalėtojai kartu su savo profesijos mokytojais vyks į „Novol“ gamyklą Lenkijoje, kur mokysis ir gerins savo žinias bei įgūdžius.

 

Kviečiame žiniasklaidos atstovus vasario 22 d. (penktadienį) nuo 9 iki 16 val. apsilankyti Variklinių transporto priemonių sektorinio praktinio mokymo centre (Smilties Pylimo g. 31, Klaipėda).

Kontaktinis asmuo: Vitalius Neiberka, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos Automobilininkų skyriaus vedėjas,
tel. 8 684 51 350, el. p. vn@klpvm.lt.

 

Konkurso programa – Programa_meistriskumo konkursas_2019-02-22

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.