Nacionalinė švietimo agentūra kviečia verslo įmones pristatyti inovatyvius IT priemonių sprendimus ugdymui

Siekdama padėti mokykloms užtikrinti geresnę švietimo kokybę, Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA) tęsia bendradarbiavimą su verslo įmonėmis, siūlančiomis inovatyvias informacines technologijas ir išmaniuosius sprendimus ugdymui.

 

NŠA kviečia atsiliepti verslo įmones, norinčias pristatyti inovatyvius IT priemonių ir įrangos sprendimus, kurie galėtų padėti efektyvinti ugdymo procesą, įskaitant ir priemones, reikalingas specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams.

 

NŠA numatoma periodiškai rengti ekspozicijas ir kviesti pedagogus, mokyklų vadovus, švietimo specialistus jas aplankyti. Ekspozicijos tikslas – ne tik pademonstruoti priemones, bet ir suteikti mokytojams galimybę patiems praktiškai išbandyti tai, kas siūloma. Ekspozicijų laikas derinamas ir su NŠA vykstančiais renginiais, konferencijomis, kur dalyvauja mokytojai, mokyklų vadovai iš įvairių Lietuvos vietovių.

 

2022 metų kovo–lapkričio mėnesiais įvyko 8 inovatyvių priemonių ekspozicijos pristatymai. Inovatyvius produktus ir paslaugas pristatė 5–10 verslo įmonės, ekspozicijoje lankėsi ir inovatyvias priemones išbandė mokytojai, mokyklų vadovai, švietimo pagalbos specialistai iš skirtingų Lietuvos regionų.

 

Verslo įmones, norinčias dalyvauti ekspozicijoje, kviečiame registruotis iki vasario 8 dienos, trumpai apibūdinant, kokius produktus ar paslaugas norėtumėte pristatyti, kokiai tikslinei auditorijai skirtos siūlomos priemonės ar vykdomos veiklos.

 

Registracijos nuoroda

 

Priemonių ir įrangos pristatymai vyks kiekvieną mėnesį NŠA patalpose (Kalinausko g. 7, Vilnius). Informacija skelbiama NŠA interneto svetainėje.

 

NŠA inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.