Mokytojų metodinė diena „Idėjų mugė“

Laima Kargajevienė
,
Klaipėdos l.-d. „Liepaitė“ priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Spalio 29 d. Klaipėdos lopšelyje-darželyje „Liepaitė“ vyko socialinių partnerių mokytojų metodinė diena-kūrybiškumo paroda „Idėjų mugė“. Jos tikslas – skleisti gerąją patirtį ir atrasti naujų kūrybiško vaikų ugdymo idėjų. Parodoje dalyvavo lopšelio-darželio „Liepaitė“, lopšelio-darželio „Versmė“ ir Regos ugdymo centro ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogai. Renginyje visi dalyviai demonstravo savo rankomis pagamintas metodines priemones, pasidalijo idėjomis, kaip žadinti vaikų norą atlikti užduotis kūrybiškai, atskleidė savitą darbo stilių, metodus, gebėjimus.

 

Kintantis požiūris į ugdymo procesą skatina keistis. Mokytojo veikla kas dieną yra kūrybinio pobūdžio. Todėl šiandien kaita yra neišvengiama, kaip ir inovacijų ieškojimas bei jų diegimas. Ačiū visiems dalyviams už atvirumą naujovėms, kūrybingumą, bendradarbiavimą, pasiryžimą atnaujinti savo žinias.

Būti kūrybingam – tai turėti idėjų ir gebėti jas realizuoti!

 

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.