Mokytojų dienos šventė Kauno r. Neveronių gimnazijoje

Spalio 5-oji – Tarptautinė mokytojų diena. Nuo ankstyvo ryto Kauno r. Neveronių gimnazijos mokytojus stebino ir džiugino mokyklos languose eksponuojama pradinių klasių mokinių paroda, skirta Tarptautinei mokytojų dienai. Pasidžiaugę mažųjų tapytojų darbais, vos peržengę gimnazijos slenkstį, mokytojai pasitikti gėlėmis, kurias įteikė linksmosios Mokinių tarybos pepės ilgakojinės. Ir tai tik pradžia…

 

Visą dieną, pertraukų metu, gimnazijoje skambėjo pakili muzika, mokiniai sveikino mylimus ir gerbiamus mokytojus, linkėdami jiems kantrybės, supratimo, neišsenkančio žinių šaltinio, einant šiuo kilniu – Mokytojo darbo – keliu. Po pietų, linksmai nusiteikusio gimnazijos mokytojų kolektyvo, laukė šventinis Mokytojų dienos koncertas. Nors ir trumpas, tačiau labai jaukus ir mielas, jo metu sulaukta svečių. Kauno rajono savivaldybės administracijos direktorius Šarūnas Šukevičius gimnazijos direktorei Danguolei Marmienei įteikė plaketę už lyderystę bendraujant ir bendradarbiaujant, Kauno r. mero Valerijaus Makūno vardu. Padėka už mokinių pasiekimus Kauno rajono olimpiadose, už sėkmingą gamtosauginę veiklą įteikta ir biologijos mokytojai Romutei Stankevičienei. Seimo narys Vytautas Kamblevičius linkėjo visiems mokiniams būti savo krašto patriotais, siekti mokslo aukštumų.

 

Šventės metu neliko nepastebėti ir kiti mokytojai. Direktorė dėkojo pradinių klasių mokytojai Ligitai Galicinienei, už tyriminę veiklą gimnazijoje, fizikos mokytojai Rasai Šimaitienei, už metodinę veiklą, anglų kalbos mokytojai Ritai Petkevičienei, už projektinę veiklą ir direktoriaus pavaduotojai ugdymui bei informatikos mokytojai Loretai Stankevičienei, už IKT ir skaitmeninio ugdymo turinio koordinavimą gimnazijoje. Šiltas žodis išgirstas ir iš dvyliktokų, kurie pripažino, jog mokytojo dalioje: „Gražiausias jausmas būna – meilė. / Gražiausia būsena – tai laimė. / Gražiausias kelias – nepasenti, / Prasmingai ir dorai gyventi“.

 

Na, o gimnazijos muzikos mokytojo Arūno Pilipausko vadovaujamo popchoro atlikta daina „Saulė leidžias“ – tobulas paskutinis šventės akordas, po kurio, pasibaigusi šventinė diena paliko malonius įspūdžius bei priminė, kaip gera būti mokytoju.

 

Kauno r. Neveronių gimnazijos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.