Mokytojams į pagalbą – „Ekonomikos klasė“

Sumani, kūrybinga, finansiškai raštinga jaunoji karta – augančios ir siekiančios klestėti visuomenės pagrindas, o jos ugdymo procese mokytojas negali būti paliktas vienas. Siekdamas dalytis sukauptomis žiniomis, paruoštomis mokymosi priemonėmis ir visa naudinga informacija, kuri galėtų papildyti įprastas pamokas, „Swedbank“ Finansų institutas leidžia elektroninį žurnalą „Ekonomikos klasė“.

Kad ir kokią profesiją ateityje pasirinks dabartiniai mokiniai, ekonomika ir poreikis suprasti jos veikimo principus lydės visur. Tad drauge su mokytojais „Swedbank“ Finansų institutas yra pasirengęs padaryti ekonomikos mokymąsi kuo įdomesnį ir įvairesnį, o „Ekonomikos klasė“ – vienas iš įrankių, galinčių prie to prisidėti.

Pirmajame leidinio numeryje atrasite virtualųjį „Finansų laboratorijos“ turą, „Pamokas kitaip“ apie finansinį raštingumą, vaikų psichiatro Lino Slušnio patarimus, kaip naudingai praleisti pailgintus mokslo metus mokykloje ir kitas profesinį tobulėjimą skatinančias naujienas.

Skaitydami antrąjį numerį sužinosite, kaip pasikeitė šalies gyventojų finansinė situacija per pastarąjį dešimtmetį, kodėl verslui ir visuomenei vis labiau turėtų rūpėti tvarumas, kokių žinių galima pasisemti iš elgsenos ekonomikos mokslo. Čia taip pat rasite įkvepiančių istorijų, padedančių suprasti švietėjiškos misijos svarbą.

 

Dar daugiau naudingos informacijos ir būdų papildyti pamokas galite rasti adresu www.finansulaboratorija.lt.

 

„Swedbank“ inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.