Mokymosi kampelio priemonių rinkinys

Sveikiname apsilankius Mokymosi kampelyje! Tai visapusis daugiakalbių mokomųjų priemonių ES tema šaltinis, kuriame rasite užduočių, vaizdo įrašų, konkursų, žaidimų ir naujienų, pritaikytų 5–18 metų vaikams, jų mokytojams ir tėvams.

 

Mokytojai čia ras ne tik įkvepiančių idėjų, kaip planuoti pamokas, bet ir sužinos apie bendradarbiavimo su kitomis mokyklomis bei mokytojais visoje ES galimybes. Pateikiamas priemones galima filtruoti pagal amžiaus grupes, temas ir priemonės tipą, todėl lengviau rasite geriausią kiekvienam tikslui pritaikytą priemonę.

Visos priemonės pasiekiamos nemokamai tiesiogiai Mokymosi kampelyje arba pasinaudojus nuoroda į Europos Sąjungos leidinių biurą.

Susipažinkite su mokomosiomis priemonėmis

 

Mokymosi kampelis – tai vieta, kurioje mokiniai gali gauti informaciją apie ES veiklą, ir sužinoti, kuo tokios temos, kaip pavyzdžiui, klimatas ir aplinka ar kultūra ir istorija bei daugelis kitų, aktualios jų kasdieniam gyvenimui. Mokytojai ras patarimų, kaip parengti tam tikros temos medžiagą, įtraukti mokinius į diskusijas ir padėti jiems semtis žinių.

 

Toliau pateikti atrinkti žaidimai, vaizdo įrašai ir leidiniai, pritaikyti skirtingoms amžiaus grupėms ir temoms.

 

Medžiaga apie klimato bei aplinkosaugos temas

 

Medžiaga pradinėms mokykloms

 

Medžiaga vidurinėms mokykloms

 

Mokymosi kampelio priemonių rinkinys

 

Agency 1323 inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.