Mokymai panevėžiečiams moderniose mokymosi erdvėse

Alina Misiūnienė
,
EUROPE DIRECT Panevėžys

Tęsiasi DIRECT Panevėžys bendradarbiavimas su Panevėžio robotikos centru „RoboLabas“ ir Panevėžio regiono atviros prieigos STEAM centru, drauge skatinsime panevėžiečius domėtis technologijų pasiekimais ir gerinti savo skaitmeninius įgūdžius. ES šalyse diegiamas itin spartus plačiajuostis ryšys ūkiuose, mokyklose, ligoninėse, plėtojami Europos superkompiuterijos pajėgumai. ES skaitmeninė strategija bus naudinga Europos piliečiams, įmonėms ir aplinkai. Šalies pažangos palyginimui ES kontekste naudojamas Europos Komisijos iniciatyva sukurtas DESI indeksas (angl. Digital Economy and Society Index). Nustatyta, kad silpniausia Lietuvos skaitmenizacijos vieta išlieka žemi skaitmeninės visuomenės įgūdžiai bei žemas interneto vartojimas.

 

 

Lietuvos ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plane taip pat numatytas skaitmeninių įgūdžių komponentas. Yra kur tobulėti kiekvienam. Kiekvienas turime galimybę persikvalifikuoti, lavinti įgūdžius, prisitaikyti prie greitai besikeičiančio pasaulio. Kviečiame pažengusius vartotojus, besidominčius naujosios kartos technologijų standartais ir skaitmenine transformacija, balandžio 1 d. atvykti į Robotikos centrą „Robo labas“ (Kniaudiškių g.40), kur 9.00–11.00 val. susipažinsite su skaitmenine pertvarka ES, priemone „NextGeneration EU“, atliksite praktines užduotis. Išankstinė registracija tel. +370 61808934.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.