Moksleiviai į Vyriausybę!

Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija kartu su Lietuvos moksleivių sąjunga, Nacionaline moksleivių akademija ir kitais partneriais š. m. rugpjūčio 20–24 d. įgyvendina projektą „Moksleiviai į Vyriausybę“. Jame dalyvauja 30 mokinių, atrinktų iš 139, pateikusių paraiškas.

 

Projektu siekiama skatinti domėjimąsi valstybės institucijų veikla, šalies politiniu gyvenimu, supažindinti su darbo viešajame sektoriuje principais, kasdiene Vyriausybės veikla, didinti Vyriausybės, ministerijų, joms pavaldžių įstaigų atvirumą ir skaidrumą. Projekto dalyviai turės galimybę iš arti pamatyti Vyriausybės kanceliarijos ir 14-os ministerijų kasdienį darbą, patys dalyvauti jų veikloje.

 

Švietimo ir mokslo ministerijoje rugpjūčio 20–22 d. lankysis Guoda Jemeljanovaitė iš Šiaulių universiteto gimnazijos ir Dominykas Viliūnas iš Visagino „Verdenės“ gimnazijos.

 

Projektą „Moksleiviai į Vyriausybę“ galima stebėti socialiniame tinkle
https://www.facebook.com/MoksleiviaiIVyriausybe/?fref=ts

 

Parengta pagal ŠMM inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.