Mokinių piešinių konkursas „Vilnius 2073“: muziejus kviečia vizionieriškai pažvelgti į Vilniaus ateitį

Jau visai netrukus visi kartu švęsime neeilinį gimtadienį – jaunatviškas Vilnius pasitiks 700-ąjį jubiliejų! 2023 m. miesto centre įsikursiančiame Paviljone supažindinsime su Vilniumi prieš 200 metų, prisiminsime ypatingus žmones, kūrusius Vilnių, ir kviesime nepamiršti, jog savo miesto kūrėjai esate ir jūs!

 

Ta proga Lietuvos nacionalinis muziejus kartu su Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla skelbia vaikų piešinių konkursą „Vilnius 2073“. Kviečiame mokyklinio amžiaus vaikus iš visos Lietuvos kurti ateities Vilnių! Galbūt po 50-ies metų Vilniaus stogus puoš saulės kolektoriai, padangėmis skraidys siuntinius ir maistą gabenantys dronai, virš praeivių galvų raizgysis viešųjų traukinių sistema, o pasivaikščiojimo vietomis taps vertikalūs parkai-dangoraižiai? Tavo šiandienos fantazija gali tapti rytojaus realybe, tad fantazuok drąsiai!

 

Mokinių piešinių ir grafinio dizaino darbų lauksime iki 2022 m. rugsėjo 30 d., o spalį paskelbsime net 30 laimėtojų, kurie bus apdovanoti specialiais muziejaus prizais.

 

Dėkojame projekto partneriams Lietuvos progimnazijų asociacijai ir Šiuolaikinių didaktikų centrui.

 

Konkursas skirtas Vilnius 700 ir projektui „Paviljonas: Vilnius prieš 200 metų“.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Piešinių konkurso nuostatus rasite čia.

Piešinių konkurso dalyvio anketą rasite čia.

 

Organizatorių inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.