Mokinių konkurso „Mes prieš prekybą žmonėmis“ apdovanojimų šventė

Gabija Lapinskaitė
,
Kauno švietimo inovacijų centro metodininkė

Kauno švietimo inovacijų centras kartu su Kauno apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu ir Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla spalio–gruodžio mėn. organizavo bei sėkmingai įgyvendino Kauno miesto bendrojo ugdymo įstaigų 5–12 klasių mokinių konkursą „Mes prieš prekybą žmonėmis“. Šiuo konkursu buvo siekiama atkreipti mokinių dėmesį į didelio masto prekybos žmonėmis problemą bei priminti, jog kartu mes galime apsaugoti save ir kitus.

 

Konkurse dalyvavę mokinai savo mokyklose kūrė prevencinius logotipus (5–6 kl.), prevencinius plakatus (7–9 kl.) ir vaizdo įrašus (10–12 kl.), kurie atspindį prekybos žmonėmis problemą. Konkurse dalyvavo 87 mokiniai iš 13 ugdymo įstaigų.

 

Gruodžio 12 d. Kauno švietimo inovacijų centre vyko konkurso apdovanojimų šventė, kurioje Kauno švietimo inovacijų centro direktorės padėkos įteiktos visiems konkurse dalyvavusiems mokiniams ir mokytojams, o diplomais ir atminimo dovanėlėmis apdovanoti konkurso nugalėtojai. Kauno apskr. VPK Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus viršininkė Agnė Greblikaitė sveikindama konkurso nugalėtojus ir dalyvius bei jų mokytojus, pabrėžė šio renginio reikalingumą ir prasmę ugdant mokinių budrumą bei pasidžiaugė galėdama prisidėti prie konkurso organizavimo.

 

Labai džiaugiamės, jog jau ketvirtus metus iš eilės organizuojamame konkurse dalyvauja vis didesnis būrys kūrybingų jaunuolių, nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems mokiniams už kūrybiškus ir originalius darbelius, o mokytojams už bendrystę ir nepaprastą indėlį rengiant mokinius konkursui. Linkime neblėstančių idėjų ir tikimės pasimatyti kitais metais!

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.