Michaelio metodas – seminaras Lietuvoje

Balandžio 29 – gegužės 1 d. kviečiame į Izraelio mokslininkų sukurto Michaelio metodo mokymus, kurie vyks Kaune, Kazio Griniaus progimnazijoje (Šiaurės pr. 97). Mokymus ves Michaelio metodo kūrėjas Menny Barzilai ir buvęs geriausių rezultatų Izraelyje pasiekusios specialiųjų poreikių vaikams skirtos mokyklos direktorius rabinas Chaimas Goldbergas.

 

Izraelio mokslininkų sukurta švietimo inovacija – Michaelio metodas – skirta ugdyti veržliam ir savarankiškam žmogui, atsakingai kuriančiam savo ir visos valstybės ateitį. Tai priemonė, vedanti asmenybę – paauglį, jaunuolį ar brandų žmogų – per procesą, kurio rezultatas – atsiskleidęs kūrybingumas, startuolio mąstymas, gebėjimas lengvai rasti paprastas išeitis iš, atrodytų, neįveikiamų situacijų, stipri dvasia ir tvirtas vertybinis pagrindas ir vidinis savo vertės pajautimas.

 

Michaelio metodas padeda mokytojui į visas situacijas žvelgti nestandartiškai ir savyje bei kiekviename vaike įžvelgti individą, gebantį sudėtingus dalykus paaiškinti paprastai ir taip padėti patirti mokymo ir mokymosi sėkmę, pamatyti savo užslėptus gebėjimus. Michaelio metodas ugdo mokytojo ir mokinio kūrybiškumą, vertybes ir reikiamą požiūrį į mokymą ir mokymąsi, per trumpą laiką leidžia akivaizdžiai pagerinti mokinių pasiekimus ir motyvaciją mokytis. Šis metodas ugdo gebėjimą savarankiškai mokytis, moko pajusti asmeninę atsakomybę už tai, kas vyksta, savarankiškai mąstyti ir kūrybiškai spręsti sudėtingiausias situacijas. Tai metodas, įgalinantis kiekvieną mokytoją ir mokinį nuolat patirti asmeninę sėkmę mokant ir mokantis.

 

Daugiau informacijos apie Michaelio metodą ir registraciją rasite čia.

 

Mokyklų tobulinimo centro inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.