Metų paskaita: „Antropocenas: ar mūsų karta suvokia savo vietą Žemėje?“

Sausio 4 d. 11.00 val. dr. Eduardas Budrys skaitys Metų paskaitą arba Prima lectura „Antropocenas: ar mūsų karta suvokia savo vietą Žemėje?“.

 

Dr. Eduardas Budrys yra Gamtos mokslų centro vyresnysis mokslo darbuotojas, Vilniaus universiteto docentas. 1984 m. baigė Leningrado universitetą. Stažavosi Gamtos muziejuose ir kitose mokslo tyrimų įstaigose Vašingtone, San Franciske (1992), Leidene (1993), Londone (1995), Mokslinių tyrimų ir inovacijų generaliniame direktorate Briuselyje (2001–2002).

 

Dr. Eduardo Budrio mokslinio darbo pagrindinės kryptys: vabzdžių filogenija, evoliucija, ekologija ir elgsena, rūšių genetinė įvairovė ir molekulinė evoliucija, plėšrūno ir grobio sąveika, ekologinių nišų modeliavimas, augalų apdulkinimo ir augalėdžių vabzdžių populiacijų valdymo ekosisteminės paslaugos. Paskelbė 76 mokslinius straipsnius, yra trijų knygų bendraautorius. Aprašė 32 mokslui naujas vabzdžių rūšis.

 

Nuoroda jungtis čia arba ŠMSM youtube čia.

 

ŠMSM inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.

Vienas komentaras

  • Vida

    Labai buvo įdomu,nors esu kalbininkė.Bet bendram išprusimui,labai naudinga.Ačiū.