Metodiniai mokymai pedagogams „Pažink Europą“

Artėjant antrosioms 2018 m. spalio 2 d. Užsienio reikalų, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijų bei Savivaldybių asociacijos pasirašytos „Deklaracijos dėl tarpinstitucinio bendradarbiavimo švietimo ir ugdymo Europos Sąjungos klausimais“ metinėms, norime pristatyti naują, ką tik pasirodžiusią iniciatyvą.

 

Užsienio reikalų ministerija, bendradarbiaudama su VšĮ „Nectarus“, 2020 m. rugsėjo 23 d. paskelbė metodinius mokymus pedagogams „Pažink Europą“.

Tai – visų Lietuvos mokyklų skirtingų disciplinų mokytojams pritaikyti nuotoliniai mokymai, kuriuos mokytojai gali išklausyti jiems patogiu metu. Išklausius mokymus ir išlaikius testą, suteikiama akredituota kvalifikacijos kėlimo pažyma.

 

Mokymus galite pamatyti čia.

Mokymo kursai skirti mokytojams, norintiems tobulintis metodinę kompetenciją, susijusią su švietimu apie Europos Sąjungą. Programa paremta patirtinio mokymosi principais – dalyviai mokosi praktiškai išbandydami metodinio rinkinio „Pažink Europą“ metodus.

 

Mokymo kursų temos:

  • Metodinio rinkinio „Pažink Europą“ pristatymas;
  • Kaip naudoti neformalius metodus pamokose ir užsiėmimuose;
  • 12 praktinių metodų apžvalga mokymuisi apie Europos Sąjungą.

Mokymų medžiaga bus atnaujinama ir aktualizuojama 2021 m. Tai – tęstinio pobūdžio produktas.

 

Užsienio reikalų ministerijos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.