Metodinė diena „Išmaniųjų technologijų taikymas – mokinio ir mokytojo sėkmei“  

G. Blazgienė 
,
Marijampolės „Ryto" pagrindinės mokyklos vyresnioji lietuvių kalbos mokytoja 

Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla dalyvauja projekte „Kokybės krepšelis”, kuris finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Europos socialinio fondo lėšomis. Gyvename kaitos laikais, kai tobulėti turi tiek mokinys, tiek mokytojas. Medijose galima rasti daug informacijos, gausiai siūloma mokomųjų priemonių ar programėlių. Tačiau vienam mokytojui viską perskaityti, atrasti, susipažinti ir išbandyti būtų išties nelengva. Atliepdama į šiandieninę situaciją, apipintą atnaujintų programų ir įtraukiojo ugdymo aktualijomis, mokyklos metodinė taryba jau antrą kartą mokykloje organizavo metodinę dieną. Šį kartą jos tema „Išmaniųjų technologijų taikymas mokytojo ir mokinio sėkmei“.

 

 

Mokytojai dalijosi patirtimi, demonstravo, pasakojo, kaip sekasi dirbti įvairiomis atrastomis priemonėmis, parodė, kaip tos programos, tinklapiai, priemonės padeda mokytojui patirti sėkmę ir įgalina mokinį aktyviai veikti, įsivertinti ar būti įvertintam. O gal tiesiog pamokos temą išdėstyti lengviau ir įdomiau… Džiaugiamės, kad mokyklos mokytojai aktyviai dalyvavo metodinėje dienoje, noriai mokėsi, išbandė naujas programas. Dėkojame visiems kolegoms, kurie pasidalino patirtimi, džiaugsmais atrandant naujas priemones, leidžiančias patirti sėkmę ne tik mokiniui, bet ir mokytojui.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.