Mes atsakingi už tuos, kuriuos prisijaukinome

Inga Naimušina, Elvyra Riabceva
,
Vilniaus l.-d. „Šilelis“ mokytojos metodininkės

Visi norime, kad mūsų vaikai būtų ne tik gabūs, protingi ir sėkmingi, bet ir neabejingi, rūpestingi ir atsakingi žmonės. Todėl mums kilo mintis surengti socialinį projektą, kuris leistų kartu su vaikais atlikti gerus darbus, taip skatinant juos ir ateityje prisidėti prie panašių iniciatyvų. Neatsitiktinai projekto pavadinimui pasirinkta citata iš Antuanas de Sent Egziuperi kūrinio „Mažasis princas“ – „Mes atsakingi už tuos, kuriuos prisijaukinome“. Juk mes esame atsakingi už savo keturkojus bičiulius ir už tai, kas vyksta Žemėje.

 

Mūsų inicijuotas projektas susilaukė nemažo susidomėjimo. Prie socialinės akcijos prisijungė 10 Lietuvos respublikos švietimo įstaigų. Džiaugėmės, kad buvo paaukota gyvūnų prieglaudoms visoje šalyje: Jonavos rajono gyvūnų prieglaudai „Miesto katė“, VšĮ „Penkta koja“, Švenčionių rajono gyvūnų prieglaudai „Miško trobelė“, Kauno m. gyvūnų prieglaudoms „Nojus“ ir „Lesė“, Vilniaus m. gyvūnų prieglaudoms „Tautmilės globa“, „Lesė“, VšĮ „SOS gyvūnai“.

 

Vilniaus lopšelio-darželio „Šilelis“ bendruomenė (projekto iniciatorius) surinko ir perdavė Vilniaus miesto prieglaudoms daugiau nei 200 kg sauso maisto, daugiau nei 40 kg konservų, skanėstų, o taip pat kraiko, vienkartinių palučių, pirštinių, šiukšlių maišelių, žaislų.

 

Esame dėkingos visiems ir kiekvienam prisidėjusiam prie šios gražios akcijos. Tegul mažos širdelės būna atviros geriems darbams.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.