Baisogalos gimnazija palaiko Ukrainą ir dalyvauja projekte „Mano žemė – Lietuva“

Birutė Gedžiuvienė

Palaikome Ukrainą

 

Vakar, vasario 28 d., Baisogalos gimnazijos mokiniai ir mokytojai dalyvavo Lietuvos švietimo ir mokslo profesinės sąjungos organizuotoje akcijoje Ukrainai palaikyti: stebėjo istorijos mokytojo A. Jurgelevičiaus pamoką apie dažniausiai girdimus mitus apie Ukrainą, diskutavo apie savo išgyvenimus stebint įvykius Ukrainoje ir pasaulyje. Visi nuoširdžiai linki ukrainiečiams stiprybės ir pergalės.

 

Mano žemė – Lietuva

 

Kaip ir kasmet, minėdama valstybines šventes – Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją, Baisogalos gimnazija pasipuošia tautine simbolika. Šį projektą gimnazijoje organizuoja dailės mokytoja A. Kudžmaitė, technologijų mokytoja E. Buivydaitė, etikos mokytoja L. Puzarienė. Joms talkina ir kiti mokytojai, jame dalyvauja dauguma gimnazijos mokinių. Aštuntokai ir antrokai gimnazistai dalyvavo integruotame dailės ir technologijų projekte „Mano žemė – Lietuva“, kurio tikslas – stiprinti mokinių pilietiškumo ir kūrybiškumo kompetencijas Lietuvos simbolika dekoruojant drobinius maišelius.

 

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.