Logistų-ekspeditorių profesinio meistriškumo varžytuvės „Ekspedijuok per Covid-19“

Nors visa žmonija lėtina tempą arba visai stabdo savo veiklą dėl pasaulinės pandemijos, Lietuvos profesinio rengimo centrai ieško būdų ugdymo procesą tęsti. Todėl Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centras metė iššūkį ir sukvietė Lietuvos profesinio rengimo centrų logisto ir ekpeditoriaus specialybių mokinius į nuotoliniu būdu rengiamas, daug sudėtingų technologijų parengimo reikalavusias, regionines profesinio meistriškumo varžytuves „Ekspedijuok per Covid-19“. Savo jėgas išbandė Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo, Kauno technikos profesinio mokymo, Elektrėnų profesinio mokymo ir Kėdainių profesinio rengimo centrai.

Varžytuvių organizatoriai pabrėžia, jog net pandemijos laikotarpiu transporto paslaugų verslas nesustojo. O tokiose srityse, kaip siuntų paskirstymas, net suaktyvėjo. Todėl būsimieji logistai ar ekspeditoriai turi mokėti ekspedijuoti krovinius net ir mirtino viruso Covid-19 akivaizdoje, kai, kertant vieną ar kitą užsienio šalį, ypatingą reikšmę įgauna informacijos valdymas ir saugos reikalavimai. Šių varžytuvių tikslas – gilinti žinias ir kompetencijas, kurios būtinos ekspedijuojant krovinius pandemijos metu.

 

Sveikiname Kauno technikos profesinio mokymo centro komandą, iškovojusią I vietą!

 

Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centro inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.