Linksma, spalvota ir žaisminga šventė

Rasa Simonavičienė
,
Kėdainių l.-d. „Pasaka“ mokytoja metodininkė
Sandra Šulskienė
,
meninio ugdymo vyresn. mokytoja

Spalio 14 d. – Derliaus diena. Gausiai užderėjęs rudenėlis, pasikinkęs rudens vėją, išnešiojo kvietimus, sukviesdamas visus „Pasakos“ lopšelio-darželio vaikučius, pedagogus į „Moliūgo gimtadienį“. Apie tai, kad ši linksma, spalvota ir žaisminga šventė buvo skirta šiai puikiai ir naudingai daržovei, liudijo didelis pūpsančių įvairaus dydžio moliūgų kiekis. Gimtadienis vyko lopšelio-darželio kieme, kur įsibėgėjęs rudenėlis įspūdingu grožiu nuspalvino medžių lapus, kurie savo ryškiomis spalvomis džiugino ir skatino švęsti ir kurti. Džiugios emocijos, atradimo džiaugsmas – visa tai vaikai patyrė keliaudami spalvingu medžių lapų labirintu, kuris vedė tiesiai į Moliūgo gimtadienį.

 

Šventiškai nusiteikęs Moliūgas, Kiškis Piškis ir daržo Šeimininkė su nekantrumu laukė svečių, su kuriais linksmai šoko, žaidė, dainavo. Vaikų džiaugsmas, teigiamos emocijos, juokas, klegesys buvo begalinis! Ne tik Moliūgas liko nustebintas vaikučių sveikinimais, eilėraščiais ir dovanomis, bet ir vaikučiai iš gimtadienio grįžo ne tuščiomis – nešini „Moliūgo saldainiais“.

 

Pasibaigus gimtadieniui Moliūgas su Kiškiu Piškiu grožėjosi kūrybiniais vaikų ir mokytojų darbais – mandalomis, sudėliotomis iš įvairios gamtinės medžiagos, vaisių, gėlių, lapų, daržovių.

 

Šventė puikiai pavyko! Šventės organizatoriai dėkoja visai bendruomenei, padėjusiai ir prisidėjusiai suorganizuoti nuotaikingą Moliūgo gimtadienį. Tariame ačiū ir vaikų tėveliams, sunešusiems įvairių dydžių ir spalvų moliūgus, kitas daržoves, kartu su vaikais gaminusiems oranžinės spalvos gimtadienio kepurėles. Su tokia komanda organizuoti šventes paprasta ir lengva!

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.