Lietuvos švietimo pagalbos asociacija plečia savo veiklą

Septintus veiklos metus skaičiuojanti Lietuvos švietimo pagalbos asociacija plečia savo veiklą – į asociaciją kviečia jungtis ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojus, Lietuvos darželių ir daugiafunkcių centrų švietimo pagalbos specialistus, profesinių mokyklų socialinius pedagogus. „Manome, kad ikimokyklinis sektoriaus mokytojai šiek tiek palikti likimo valiai, bet problemų ir rūpesčių jie turi daug“, – teigė asociacijos direktorė Saulė Šerėnienė. Šioje karantino situacijoje Lietuvos savivaldybių asociacijos parengtas raštas dėl ikimokyklinio ugdymo atskleidė, kokie pažeidžiami yra šie mokytojai, todėl visi darželių, daugiafunkcių centrų, mokyklų-darželių mokytojai kviečiami stoti į asociaciją tam, kad galėtų vieningai veikti, spręsti iškylančias problemas.

 

Jei norite susipažinti su asociacijos veikla kviečiame apsilankyti: www.socped.lt arba socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje https://www.facebook.com/socped.lt/

 

Laukiame Jūsų narystės pageidavimų saulesereniene@gmail.com arba paklausimų telefonu 8 620 89 046.

 

Tik kartu esame stiprūs!

 

Lietuvos švietimo pagalbos asociacijos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.