Liepaičiukai šventė Laisvę

Stasytė Bagdonienė
,
mokytoja

Lietuvos Nepriklausomybės diena – svarbi kiekvieno žmogaus gyvenime. Tik laisvas žmogus gali kurti, svajoti… Šių dienų realijos dar labiau sustiprina jausmą kad mes turime branginti ir saugoti Laisvę. Ir to mokomės nuo pat mažų dienų.

Pasvalio lopšelio-darželio „Liepaitės“ vaikai visos savaitės veiklas, renginius paskyrė Kovo 11-osios įprasminimui. Daug šilumos ir darbo mažieji įdėjo kurdami širdeles. Jų darbeliai eksponuojami rajoninėje kūrybinių darbų parodoje „Mano širdelė Lietuvai”. 

Mažieji dailininkai tapė Lietuvą. Jie surengė net dvi tapybos parodas: viena vidaus galerijoje, o kita lauko ekspozicijoje.

Antradienio vakarą į salę rinkosi „Boružiukų” grupės vaikų tėveliai. Juos į šventinį renginį, skirtą Nepriklausomybės dienai pakvietė vaikai. Jie ne tik parengė muzikinį pasirodymą, bet ir pasakojimais keliavo per Lietuvos istoriją. Šventės pabaigoje pakvietė tėvelius ne tik pašokti, bet ir pasitikrinti savo žinias apie Lietuvą, dalyvaujant įtraukiančioje viktorinoje „Kahoot!“ programėlėje.

O kitą rytą tie patys „Boružiukai” padovanojo koncertą Lopšelio-darželio bendruomenei. Visi buvo sužavėti priešmokyklinukų pasirodymu.

Minint 33-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo – 1990 metų kovo 11-osios – metines dalyvavome pilietinėje iniciatyvoje „Gyvasis tautos žiedas“.

Pagaliau šeštadienis – Kovo – 11-oji. Nors gamta pagailėjo gero oro, bet geros nuotaikos nesugadino. Kai turi tikslą plukdyti savo laivelį, skirtą Lietuvos ir Ukrainos laisvei, niekas negali sutrukdyti. „Liepaitės” vaikai kartu su tėveliais labai aktyviai dalyvavo Laivelių plukdymo akcijoje.

Tikime, jog mūsų vaikai kurs dar gražesnę Lietuvą ir saugos bei brangins Laisvę.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.