Laimėk 3D spausdintuvą savo mokyklai

Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) kūrybiškumo ir inovacijų centras „LinkMenų fabrikas“ ir Vilniaus miesto savivaldybė skelbia konkursą, per kurį net 10 Vilniaus mokyklų laimės 3D spausdintuvus „Anet A6“ ir kūrybines dirbtuves.

Norint dalyvauti konkurse tereikia užpildyti šią formą, kurioje prašoma keliais sakiniais apibūdinti idėją, kaip 3D spausdintuvas gali pasitarnauti jūsų mokykloje. Formą individualiai gali pildyti mokytojai ir mokiniai neribotą kiekį kartų, vienoje formoje galimas vienos idėjos ar projekto aprašymas. Konkurse dalyvaus tos idėjos, kurias pateikę asmenys atitiks šias sąlygas:

  • Užpildys konkurso formą iki lapkričio 11 d. Joje trumpai aprašys realiai mokykloje (pamokų ar užklasinės veiklos metu) pritaikomo 3D projekto idėją. Iliustracijos – privalumas, jas galima atsiųsti atskirai el. paštu linkmenufabrikas@vgtu.lt.
  • Seks VGTU „LinkMenų fabriko“ „Facebook“ ir / arba „Instagram“ paskyras, kad nepraleistų konkurso naujienų ir kitų naudingų renginių.
  • Laimėti galės tik tos mokyklos, iš kurių konkurse dalyvaus bent vienas mokytojas ir nors vienas mokinys (iš viso bent 2 mokyklos atstovai).

 

Dešimt laimėjusių mokyklų bus paskelbta lapkričio 12 d., o lapkričio 19–20 d. laimėjusių mokyklų mokytojams ir mokiniams (po vieną mokytoją ir mokinį) bus organizuojamos kūrybinės dirbtuvės. Jose dirbtuvių dalyviai patys susirinks 3D spausdintuvą, įgis žinių apie svarbiausius patobulinimus, juos atsispausdins ir sumontuos, taip pat susipažins su 3D modelių paieškos platforma, pagrindiniais 3D spausdinimo niuansais, išmoks tinkamai paruošti 3D modelį. 3D spausdintuvas atiteks mokyklai ir bus naudojamas mokymosi tikslais, o mokytojai įgytas žinias galės perduoti savo mokiniams.

Idėjos ir mokyklos nugalėtojos bus skelbiamos lapkričio 12 d. VGTU „LinkMenų fabriko“ „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose.

 

Daugiau informacijos el. paštu linkmenufabrikas@vgtu.lt.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.