Kvietimas dalyvauti respublikiniame projekte „Giminės medis 2021“

2021 m. sukanka 100 metų nuo pirmojo valstybės archyvo įkūrimo Lietuvos respublikoje, todėl svarbu skatinti visuomenę domėtis valstybės praeitimi ir istorija. Kauno tautinės kultūros centras kviečia vaikus, jaunuolius ir jų šeimos narius į simbolinę kelionę po savo protėvių gimtąsias vietas, ir ragina dalyvauti respublikiniame projekte „Giminės medis 2021“, skirtame Archyvų metams.

 

Tai puiki galimybė tyrinėti giminės istorinį paveldą, genealogiją, tapti šeimos muziejininkais ir metraštininkais, įprasminant ne tik savo namų, bet ir tautos kultūrinę atmintį. Pasidalinkime savo šeimos tradicijomis: užrašykime senelių pasakojimus, prisiminimus apie svarbius giminės įvykius, aprašykime papročius, savas švenčių tradicijas, saugomas relikvijas, pristatykime šeimos medžius, metraščius, nuotraukas. Siūlomos kūrybinių darbų temos: „Mano šeimos istorija“, „Giminės medis“, „Šeimos relikvija ir fotografija“, „Giminės herbas“.

 

Projekto nuostatai

 

Registracija į projektą „Giminės medis 2021“ vyksta iki 2021 m. lapkričio 12 d. čia.

 

Kūrybinius darbus reikia pateikti iki 2021 m. lapkričio 12 d. elektroniniu būdu.

 

Plačiau apie projektą skaitykite čia.

Informacija: www.ktkc.lt, metodininkė Jurgita Kilikauskienė, tel.+370 673 29741, el.p. jurgita.kilikauskiene@ktkc.lt

Rengėjas – Kauno tautinės kultūros centras

Partneriai: Kauno apskrities bajorų draugija

Rėmėjai: Lietuvos Bajorų Kraštų Susivienijimas, Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugija, Giedraičių šeimos labdaros ir paramos fondas

 

Kauno tautinės kultūros centro inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.