Kvietimas 14 m. ir vyresniems mokiniams dalyvauti tarptautiniame renginyje

Katalista Ventures, kartu su Junior Achievement Lietuva, Šiaurės ministrų tarybos biuru Lietuvoje ir UNICEF Lietuva kviečia mokinius nuo 14 m. prisidėti prie „CITY OF TOMORROW Child-Friendly City“ hakatono, kuris vyks 2021 m. spalio 22–24 d.

 

Šiuo renginiu siekiama užmegzti draugystę tarp vaikų iš Šiaurės ir Baltijos regiono bei sustiprinti jų dalyvavimą ir įsitraukimą į miestų vystymą ir plėtrą. Hakatone dalyvaus  daugiau nei 150 vaikų iš 8 skirtingų šalių. 

 

Šiuo metu norime sukurti hakatono draugų tinklą iš visų aštuonių Šiaurės ir Baltijos regiono šalių, kurios gali mus palaikyti:

 

  • Padėdamos skleisti žinią apie hakatoną ir pakviesdamos moksleivius iš Danijos, Estijos, Suomijos, Islandijos, Latvijos, Lietuvos, Norvegijos, Švedijos dalyvauti hakatone,
  • Būdamos vienos iš hakatono potemių „įkūrėjomis“: „Mano sveikas miestas“; „Mano žalias miestas“; „Mano žaismingas miestas“; „Mano atsparus miestas“; „Mano saugus miestas“,
  • Būdamos vaikų mentorėmis hakatone,
  • Padėdamos įgyvendinti vaikų sprendimus po hakatono.

 

Daugiau informacijos apie hakatoną (anglų kalba) galite rasti čia. Šiame puslapyje taip pat gali užsiregistruoti komandos, norinčios dalyvauti hakatone.

 

Renginys socialiniame tinkle „Facebook“ 

 

Daugiau informacijos anglų kalba

 

Organizatorių inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.