Kviečiame varžytis žaidime „Gamtininkų žiemos turnyras“

5–8 klasių mokinius kviečiame dalyvauti nacionaliniame viktorinų žaidime „Gamtininkų žiemos turnyras“. Žaidimas vyks nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje. Iš viso tarpusavyje varžysis 16 komandų iš 16 skirtingų Lietuvos mokyklų. Žaidimas vyks gruodžio mėnesį. Registracija vyksta iki lapkričio 27 d.

Žaidime gali dalyvauti 5–8 klasių mokinių komandos. Komandą gali sudaryti iki dešimties tą pačią mokyklą lankančių vaikų.

Kaip vyks žaidimas?

 

Sutartu metu dviem komandoms išsiųsime „Zoom“ prisijungimo nuorodas. Prisijungusiems vaikams bus pateikti su gamta, biologija ir ekologija susiję klausimai. Pasitardami tarpusavyje komandų nariai kiekvienam klausimui surasti teisingą atsakymą ir jį atsiųsti žaidimo vedėjui turės 1 minutę. Dvikovai pasibaigus, daugiausiai teisingų atsakymų pateikusi komanda pateks į aukštesnį etapą. Komanda, nė karto nepralaimėjusi ir įveikusi keturias priešininkes, taps turnyro nugalėtoja. Turnyro nugalėtojams prizai bus siunčiami paštu į jų mokyklą.

 

Žaidimo koordinatorius – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro (LMNŠC) Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus metodininkas Tomas Pocius.

 

Registruokite ne didesnę nei 10 mokinių komandą el. paštu tomas.pocius@lmnsc.lt. Pateikite mokytojo vardą ir pavardę, mokyklą, el. pašto adresą ir 5–8 klasių komandos narių vardus.

 

Dalyvavimas nemokamas.

 

LMNŠC inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.