Kviečiame teikti mokytojų kandidatūras Meilės Lukšienės premijai gauti

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija primena, kad iki rugsėjo 15 dienos galima teikti mokytojų kandidatūras Meilės Lukšienės premijai gauti. Kandidatūras gali teikti mokyklų vadovai, savivaldybės, tėvų, mokinių, taip pat kitos nevyriausybinės organizacijos, švietimo asociacijos, ministerija ir jai pavaldžios įstaigos, savo kandidatūrą taip pat gali siūlyti pats pretendentas į premiją.

 

Premija gali būti skiriama ne vyresniems nei 35 m. mokytojams už demokratiškumo, bendruomeniškumo, pilietiškumo, tautiškumo, humanizmo ir kūrybiškumo idėjų įgyvendinimą ir sklaidą.

 

Premija, kuri skiriama kasmet, įprasminamas daktarės Meilės Lukšienės atminimas, jauni pedagogai skatinami aktyviai įsitraukti į švietimo darbus.

Premiją 2010 m. įsteigė Švietimo ir mokslo ministerija. Premijos dydis – 4 680 Eur.

 

Premijos skyrimo nuostatai čia.

 

ŠMSM inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.

Komentarai (2)

  • Sonata

    Kaip suprantu, vyresni nei 35 metų mokytojai negali būti nei kūrybiški, nei bendruomeniški ir t.t. Sakyčiau diskriminacija pagal amžių. Kur žiūri lygių teisių kontrolierius ?

  • Gabrielė

    Laba diena,

    norėjau pasiteirauti. Jeigu turime mokytojų, kuriems yra vriš 35 metų, bet jūsų aukščiau išvardintų idėjų įgyvendinimas yra tų žmonių, to žmogaus varomoji jėga ir tikrai žmogus – vertas premijos.

    Ką tokiu atveju siūlo?