Kviečiame skaityti naują „Ekonomikos klasės“ numerį

Jūsų dėmesiui – jau šeštasis žurnalo „Ekonomikos klasė“ numeris. Šiame „Swedbank“ Finansų instituto kuriamame žurnale pateikiame idėjų, kaip „įdarbinti“ naujausią Jūratės Cvilikienės išleistą knygą „Pradėk dabar: finansinis gidas paaugliams“. Čia apžvelgiame svarbiausius finansinių temų aspektus, aktualius paaugliams, pasiūlome idėjų diskusijai klasėje ar namuose, tad šis leidinys bus naudingas ne tik mokytojams, bet ir tėvams!

Žurnale rasite ir šviežiausią informaciją apie jau antrą kartą organizuojamą didžiausią nuotolinę pamoką Lietuvoje „Mokonomiką“. Jei praleidote vykusią praėjusiais metais, visų šaunių jos lektorių paskaitas rasite amžiaus grupėmis suskirstytose turinio kategorijose.

 

Leidinio dėmesio centre – ir pasirėmus knyga „Pinigai ir kiti Gilučių šeimos reikalai“ sukurti ištekliai. Tai – ir garsinė knygos versija, ir medžiaga, parengta darbui klasėje.

 

SKAITYKITE ŽURNALĄ

 

„Swedbank“ Finansų instituto inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.