Kviečiame registruotis ir dalyvauti 34-ajame Lietuvos mokinių fizikos čempionate

Gruodžio 3 dieną 10 val. visi fizika besidomintys I–IV gimnazinių (9–12) klasių mokiniai kviečiami dalyvauti 34-ajame Lietuvos mokinių fizikos čempionate. Šiemet jis po keleto metų sugrįžta į penkis didžiuosius Lietuvos miestus (Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius ir Panevėžį).

 

Visi čempionato dalyviai tuo pačiu metu spręs vienodas užduotis. Užduočių komplektą sudarys 10 uždavinių iš įvairių fizikos sričių. Praėjusių metų Fizikos čempionatų užduotis bei jų sprendimus galite peržiūrėti čia.

 

Čempionato metu dalyviui galima ir rekomenduojama turėti su savimi ir sprendimo metu naudoti fizikos vadovėlius ir žinynus, kitą spausdintą ar ranka rašytą medžiagą.

Išankstinė registracija į Fizikos čempionatą yra būtina, anketą registracijai galite rasti čia, ji vyks iki lapkričio 25 d. 17 valandos.

 

Nesiregistravę dalyviai čempionate varžytis negalės, tad rekomenduojame nedelsti registruotis į Fizikos čempionatą, kadangi vietų skaičius jame yra ribotas ir esant dideliam susidomėjimui registracija gali būti sustabdyta anksčiau. Registruojantis būtina nurodyti teisingą elektroninio pašto adresą, kadangi el. paštu visi užsiregistravę mokiniai iki lapkričio 30 d. gaus asmeninius kodus, kuriuos reikės įsiminti ir užrašyti ant savo darbo bei detalesnę informaciją. Jei užmiršite savo kodą, jį pasitikslinti galėsite sprendimo vietoje.

 

Čempionato programa:

09:00–09:45 registracija sprendimų vietoje

10:00–14:00 užduočių sprendimas

 

Lietuvos mokinių fizikos čempionatą organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Dėl papildomos informacijos galite kreiptis telefonu +37067981328 arba el. paštu migle.c@olimpiados.lt

 

Organizatorių inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.