Kviečiame prisidėti prie Tarptautinės fizikos olimpiados komandos – savanoriauk ir įgyk nepakartojamos patirties!

Liepos 17–25 d. gyvai Vilniuje ir nuotoliniu formatu vyks tarptautinė fizikos olimpiada (angl. International Physics Olympiad – IPhO 2021) – pirmas toks pasaulinės reikšmės jaunųjų fizikų renginys Lietuvoje. Organizatoriai kviečia prisijungti prie tarptautinio renginio ir savanoriaujant įgyti neįkainojamos patirties.

 

Ši antra pagal dydį pasaulyje tarptautinė dalykinė olimpiada daugeliui jaunųjų fizikų yra mokslinio kelio pradžia, o renginio savanoriams – neįkainojama patirtis ir unikali galimybė užmegzti tarptautinius ryšius. Reprezentuoti mūsų šalį šiame renginyje bus atrinkta net 100 įvairių sričių entuziastingų ir atsakingų savanorių.

IPhO 2021 organizatoriai ieško savanorių Organizaciniam komitetui, norinčių prisidėti prie viso renginio įgyvendinimo organizacinių klausimų sprendimo, taip pat Akademinio komiteto savanorių, kurie būtų atsakingi už techninį olimpiados užduočių rengimo vykdymą, laboratorijų paruošimą. Dar viena pozicija, kurioje siūloma atlikti savanorystę ir tapti Lietuvos ir renginio ambasadoriais – Delegacijų vadovų grupė, kuri bendradarbiaus su užsienio delegacijų atstovais visos olimpiados metu.

 

Apytiksliai 50 savanorių, prisijungusių prie Mokinių delegacijų grupės, turės galimybę susipažinti su užsienio svečiais, kartu vykti ir lydėti delegatus į ekskursijas, padėti viso renginio metu. Išskirtinė galimybė suteikiama Medijų srities savanoriams, kurie prisidės prie olimpiados informacinio turinio kūrimo ir viešinimo.

 

Tarptautinės olimpiados savanorių atrankoje dalyvauti gali visi asmenys, kurie renginio metu bus sulaukę 18-os metų. Daugiau informacijos apie renginį, savanorių pozicijas ir registracijos anketą savanoriams rasite paspaudę ant nuorodų. Registracija vyksta iki balandžio 15 dienos.

Tarptautinės olimpiados organizatoriai: Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Vilniaus universitetas. Renginį globoja LR Prezidentas Gitanas Nausėda.

 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.