Kviečiame į virtualų susitikimą su rašytoja Rasa Borodina

Spalio 6 d. (trečiadienį) 16.30 val. Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka „Zoom“ platformoje kviečia į virtualų susitikimą su knygų autore Rasa Borodina. Rašytoja pristatys savo naujausią knygą vaikams „Pasimatymas su mama“, pasidalys kūrybinio rašymo patirtimi.

 

Rasa Borodina yra net trijų knygų autorė, mokymų trenerė, nuo 2020 m. ir psichologijos studentė, saviugdos tinklaraščio socialiniame tinkle Instagram kūrėja. Rašytoja debiutavo su patarimų ieškantiems darbo žmonėms knyga „Karjeros guru: kaip susirasti svajonių darbą“. Antroji autorės knyga „16 gydančių istorijų: kai gyvenimas užknisa“ skaitytojus sužavėjo jautriomis ir tikromis istorijomis apie žmones, kurie sugebėjimo įveikti didžiulius gyvenimo sunkumus. Gimus antrajam vaikui Rasa atrado dar vieną svarbią temą – kaip stiprinti ryšius su savo vaikais. Tad trečioji jos knyga „Pasimatymas su mama“ skirta visai šeimai.

 

„Pasimatymai turi magišką galią stiprinti ryšį, suteikia saugumo bei ypatingumo jausmą mūsų mažiesiems. O kur dar kalnai įspūdžių ir gražūs prisiminimai ateityje. Atminkite, užaugę vaikai prisimins ne švarius namus ar žaislus, o emocijas ir nuotykius.“

 

Registracija į renginį

Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje

Tai paskutinis susitikimas iš ciklo „Rašantys tėvai: patirtys ir iššūkiai“, kurio metu asmenine patirtimi, kaip rašyti vaikams jau dalijosi eiliuotų pasakų „Kaip triušis morkas pamėgo“, „Augo girioj drakoniukas“ bei „Ko liūdi kumelė“ autorė Viktorija Guseinova, žurnaliukų vaikams „Kutis“ autorė Ilona Bakšė.

 

Susitikimai organizuojami vykdant Lietuvos kultūros tarybos ir Šiaulių miesto savivaldybės iš dalies remiamą projektą „Rašau knygą: kūrybinė terapija šeimoms“.

 

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.