Kviečiame fizikos mokytojus (-as) dalyvauti atrankoje stažuotei CERN! 

Aušra Kynienė

Po ilgos pertraukos prasideda „Baltijos mokytojų programa 2023”, kuri vyks 2023 m. balandžio 23–28 d. Lietuvos bendrojo ugdymo įstaigų mokytojams atnaujinama galimybė išklausyti CERN dirbančių mokslininkų paskaitas, aplankyti CERN kompleksą, pamatyti dalelių detektorius, parodas ir dalyvauti praktiniuose seminaruose, kuriuose jie supažindins su pažangiausia dalelių fizika.

 

Programos tikslas – padėti mokytojams (-oms) įgyvendinti atnaujintas bendrojo ugdymo programas, supažindinant su moderniąja fizika ir jos poveikiu visuomenei. Tikimasi, įgauta patirtis ir žinios padės mokytojams (-oms) sėkmingai pritaikyti įgytas žinias diegiant atnaujintą bendrųjų programų turinį, sudominti moksleivius (-es) šiuolaikine fizika ir motyvuoti rinktis naujos kartos fizikos, inžinerijos ar informacinių technologijų profesijas.

 

Paskaitos ir užsiėmimai vyks anglų kalba. Vietų skaičius grupėje ribotas, todėl vyks atranka ir pirmenybė bus teikiama 9–12 klasėse dirbantiems mokytojams (-oms).

 

Norinčius dalyvauti stažuotėje prašome užpildyti klausimyną ir jame pateikti savo CV iki š.m. vasario mėn. 16 d. 8:00 val.

 

Kilus klausimams prašome kreiptis į Aušra Kynienę – ausra.kyniene@tfai.vu.lt arba Mindaugą Macijauską – mindaugas.macijauskas@tfai.vu.lt

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.