Kviečiame dalyvauti skaitovų konkurse

Šiais metais, kovo 13-ąją, kaip jau įprasta, vyks Respublikinis Undinės Nasvytytės vardo skaitovų konkursas 2022. Deja, dėl esamos Covid-19 situacijos negalime susitikti ir energingo, raiškaus, paveikaus žodžio pasiklausyti gyvai, tačiau konkursas tikrai įvyks! Tad ir šiais metais, kaip ir praėjusiais, konkursas vyks virtualioje erdvėje.

Virusas mus suvaržė, atskyrė vieną nuo kito, vienus palietė labiau, kitus mažiau, bet visada yra išeitis. Gyvo konkurso ir gyvos literatūrinės auros šiemet nebus, tačiau kviečiame jus dalyvauti virtualiame konkurse – įrašykite savo pasirodymus mp4 formatu ir iki kovo 7 d. 17 val. siųskite el. paštu galmeno2016@gmail.com. Galite naudoti „Google drive“, wetransfer.com ar kitomis, jums patogiomis programomis. Jūsų vaizdo įrašai bus talpinami į www.galmeno.lt internetinį puslapį, taip pat „YouTube“ platformą.

 

Prisegtukuose rasite dalyvio registracijos formą ir Respublikinio Undinės Nasvytytės skaitovų konkurso nuostatus 2022 m. Svarbu pabrėžti, kad pakitus konkurso formatui, yra reikalingas tėvų / globėjų sutikimas (dalyvių iki 18 m.), kad jūsų atsiųsta vaizdinė medžiaga galėtų būti patalpinta nurodytose svetainėse.

 

SVARBU: iš vienos mokyklos gali dalyvauti ne daugiau nei 2 gimnazistai / studentai.

 

U. Nasvytytės konkurso nuostatai 2022

 

U. Nasvytytės registracijos forma 2022

 

Tėvų sutikimas 2022

 

Organizatorių inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.