Kviečiame dalyvauti kūrybinių darbų virtualioje parodoje „Jausmai ir emocijos“ 

Dalia Orlakienė
,
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos socialinė pedagogė metodininkė

Emocijos ir jausmai vaidina labai svarbų vaidmenį mūsų gyvenime. Emocijos – spontaniškesnės reakcijos, trunkančios trumpiau, jausmai – kiek intensyvesni ir ilgiau trunkantys, tačiau abu kyla nuolatos, tik ne visada mums pavyksta (ar tiesiog nespėjame) juos atpažinti, o juo labiau – suvaldyti ir tinkamai išreikšti. Jie padeda užmegzti santykį su mus supančia aplinka, parodo, kaip vertiname konkrečią situaciją, ar yra patenkinami mūsų poreikiai. Šios vidinės būsenos mums padeda suprasti tai, ką išgyvename bei reaguoti, tačiau jų pažinimo stoka ir netinkama raiška gali sukelti sunkumų, susijusių su emocine, fizine sveikata, adaptacija aplinkoje. Apie tai reikia kalbėti ir mokytis.

 

Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija kviečia šalies ugdymo įstaigų ugdytinius/mokinius dalyvauti kūrybinių darbų virtualioje parodoje „Jausmai ir emocijos“. Paroda skirta Vaikų emocinės gerovės metams. Pasidalinta patirtis bus sudėta į leidinį „Jausmai ir emocijos“. Gera dalintis.

 

Respublikinės virtualios parodos „Jausmai ir emocijos“ NUOSTATAI

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.