Kviečiame dalyvauti akcijoje „Obuolį valgai – sveikas augi“

Kiekvienais metais spalio 21-ąją minima Pasaulinė obuolio diena, skirta atkreipti visuomenės dėmesiui į sveikos mitybos puoselėjimą. Sveikos mitybos įgūdžių formavimas yra vienas iš ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą vykdančių mokyklų ugdomosios veiklos uždavinių. Ikimokyklinis amžius vaikams labai svarbus, nes būtent tuo metu jie atranda naujus maisto produktus, skonius, formuojasi jų maitinimosi įpročiai, kurie dažnai išlieka visą gyvenimą. Siekdami, kad ikimokyklinio ugdymo įstaigoje vaikai įgytų sveiko maitinimosi įpročius, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogai turi tam skirti ypatingą dėmesį.

Jonavos vaikų lopšelis-darželis „Žilvitis“ kviečia šalies ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą vykdančias ugdymo įstaigas prisijungti prie akcijos „Obuolį valgai – sveikas augi“ ir drauge siekti vaikų sveikos mitybos įgūdžių formavimo(si).

 

Daugiau informacijos el. p. zilvitis.projektai@gmail.com

Pasaulinė akcija OBUOLI VALGAI_ SVEIKAS AUGI nuostatai (1)

 

Jonavos l.-d. „Žilvitis“ inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.