Kviečiame į antrąją respublikinę edukacinių idėjų mugę

Balandžio 20 d. 10 val. Druskininkų jaunimo užimtumo centre (Veisiejų g. 17, Druskininkai) Druskininkų miesto savivaldybė, Lietuvos švietimo pagalbos asociacija, Kauno lopšelis-darželis „Želmenėlis“ rengia antrąją edukacinių idėjų mugę „Kokybiškas ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas vaikui – raktas į jo sėkmę“.

 

Kviečiame pasidalyti savo sėkmės istorijomis šiuose sektoriuose: „Vaikai, kurie mus moko (specialieji vaikų poreikiai)“, „Priešmokyklinis ugdymas: praktiniai patarimai kolegoms“, „Netradiciniai ir efektyvūs tėvų įtraukimo būdai į vaikų ugdymo procesą“, „Planavimo procesai, orientuoti į kokybišką rezultatą“, „Aš – pedagogas kūrėjas (edukacinių erdvių, priemonių, metodų kūryba)“.

 

Registracija: klausytojams https://goo.gl/wQpj2s,

dalyviams https://goo.gl/JwUzE3, tel. 8 620 89 046.

Kaina 15 eurų (akredituoto švietimo centro pažymėjimai, galima mokėti mokinio krepšelio lėšomis, mokėjimai tik pavedimu). Sąskaitos išrašomos.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.

Vienas komentaras

  • kirstyvdc

    Kaip gali pasikeisti žmogaus sąmonė? Ji yra įtakojama aplinkos , o žmonės yra labai patiklūs . Vaikystėje ar jaunystėje išgirdo kokią netiesą , neteisingą požiūrį į gyvenimą ir juo vadovaujasį gyvenime . Žmonės turi savarankiškai pastoviai šviestis , tobulinti savo supratimą kas yra gyvenimas, ko mes , kaip dvasinės būtybės esame atėję į šį pasaulį . Ne gi tik pavalgyt , pamiegot , pagert , kraut turtus ir t.t. tai yra tenkinti gyvuliškus poreikius ? Deja deja , o dauguma žmonių mano ką jie sužinojo mokykloje , buvo šventa tiesa. O įtaka iš aplinkos nesnaudžia , mūsų švietimo sistema pateikia tik fragmentiškas žinias ir šito pasekmėje turim ką turim . Be to yra jėgų , kurios tuo yra suinteresuotos . Tad siūlau jau nuo dabar užsiimti rimta savišvieta bei paraginti tai daryti šalia savęs esančius žmones !