Kūrybinių darbų konkursas „Kas mano lėkštėje?“

Ligita Galicinienė, Rasa Kaušpėdienė, Irena Černiauskienė
,
konkurso organizatorės Kauno r. Neveronių gimnazijos pradinių klasių mokytojos

Kauno r. Neveronių gimnazija – moderni, demokratiška mokykla, ugdanti kūrybingas ir atsakingas asmenybes. Kad jaunas žmogus laimingai gyventų, labai svarbu, jog augtų sveikas. Na, o mokantis sveiko gyvenimo būdo, derėtų pradėti nuo to, ką dedame į lėkštę. Ar tai, ką valgome, sveika?

 

Kovo pradžioje paskelbtas Kauno r. pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų – nuotraukų konkursas „Kas mano lėkštėje?“ baigėsi. Konkurse dalyvavo Šlienavos pagrindinės mokyklos, Akademijos mokyklos-darželio „Gilė“, Kulautuvos pagrindinės mokyklos, Neveronių, Čekiškės Prano Dovydaičio, Kauno r. Babtų gimnazijų pradinių klasių mokiniai. Konkurso tikslas – skatinti mokinius rinktis sveikus maisto produktus, formuoti valgymo kultūrą.

 

Organizatoriai sulaukė darbų, raginančių rinktis sveikus maisto produktus, džiaugėsi mokinių kūrybiškumu, kritiniu mąstymu, sumanumu, darbų estetiškumu. Pateikti 39 darbai, o 13 populiariausių – panaudoti kuriant 2021 m. kalendorių „Kas mano lėkštėje?“. Šis konkursas vykdytas kartu su „Erasmus+“ KA2 projekto „Sveikas, aktyvus gyvenimo būdas“ („Healthy, Active Lifestyle“) partneriais iš Ispanijos, Portugalijos, Suomijos, Turkijos, Italijos. Projekto partneriams pristatyta konkurso idėja ir išleistas kalendorius.

 

Dėkojame visiems dalyviams, kurie pažvelgė į sveiką maistą kūrybingai, netradiciškai, visa tai įamžino nuotraukose dar kartą primindami, kad sveikata ir gera savijauta priklauso tik nuo mūsų.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.