Kūrinių ir kūrėjų magija Marijampolės Sūduvos gimnazijoje

K. Rudzevičienė
,
lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Gegužės 5 d. Marijampolės Sūduvos gimnazija nuo pat ryto buvo apgaubta magijos skraiste. Konferencijoje „Kūrinių ir kūrėjų magija“ gimnazijos mokinių bei svečių iš Lietuvos ir užsienio pranešimai vienas po kito atvėrė tikrus knygų pasaulio stebuklus: palietė jautrias socialines temas, asmeniniai atradimai tapo  pretekstu ieškoti kitiems, atvertos kūrėjų asmeninės paslaptys, įdėmiau pažvelgta į kūrinių veikėjų gyvenimą, pačių rašytojų pasakota, kaip gimsta knygos, ir dalytasi įspūdingais skaičiais, kiek knygų galima perskaityti per daugiau kaip dvejus metus  – net 111!

 

 

Tarptautinė konferencija Spaudos atgavimo ir knygos dienai paminėti jau tapusi tradicine, į gausų būrį sukviesti pranešėjai (mokiniai, mokytojai, rašytojai, muziejininkai ir kiti) lietuvių ir anglų kalbomis pristatė daugiau kaip dvidešimt pranešimų. Konferencijos sumanytoja lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė J. Vosylienė, anglų kalbos mokytoja ekspertė I. Jurčikonytė-Kaminskienė bei kiti komandos nariai sukūrė magiškų potyrių dieną dalyviams ir žiūrovams.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.

Vienas komentaras

  • Daina Vyšniauskienė

    Puiki tarptautinė konferencija „Kūrinių ir kūrėjų magija”, skatinanti mokytojus ir jų mokinius pasitempti, ieškoti naujų, magiškų žodžio, kūrybos formų, kviečianti pasidalinti su bendraminčiais, o labiausiai- atrasti ir skleistis vis naujiems savo mokinių talentams. Dalyvavome su mokiniais visus 3 kartus. Dėkui organizatoriams už šį renginį