Kultūrinė pažintinė diena „Gerumą dalinu“ Šlienavoje

Ingrida Straleckienė
,
mokytoja

Gruodžio 23 d. Šlienavos pagrindinėje mokykloje 5–10 klasės mokiniams buvo organizuota kultūrinė pažintinė diena „Gerumą dalinu“. Tą dieną mokykloje, laikantis visų saugumo reikalavimų, vyko šventinis šurmulys: už įvairius pasiekimus buvo apdovanoti mokiniai, „Zoom“ platformoje organizuotas savivaldaus ugdymo dienų atliktų veiklų pristatymas, klasių vadovų surengtos adventinės popietės ugdytiniams…

 

Per pirmąjį trimestrą mokykloje buvo organizuotos trys savivaldaus ugdymo(si) dienos, sukurtos devynios skirtingų veiklų grupės: „Geometrinės figūros mokyklos erdvėse“ (vadovės mokytojos Jurgita Norvilienė, Virginija Vaičiukynienė), „Ką padovanočiau mokyklos svečiui?“ (vadovės mokytojos Aistė Juškaitė-Lukianskienė, Virginija Vaičiukynienė), „Gyvoji gamta mokyklos erdvėse“ (vadovės mokytojos Zita Dzedulionienė, Joana Uzelman), „Kuriame kalėdinį stebuklą“ (vadovė mokytoja Jurgita Vingilienė), „Mokyklos uniforma“ (vadovės mokytojos Laima Gužienė, Akvilina Kripaitytė), „Mokyklos lankstinukas“ (vadovės mokytojos Alma Mačiulskienė, Aistė Kantautienė), „Mokyklos metraštis“ (vadovai mokytojai Asta Skatikienė, Sviatoslavas Ciurichovas), „Kuriu mokyklos renginį“ (vadovė mokytoja Ingrida Straleckienė). Mokiniai turėjo galimybę rinktis vieną iš devynių veiklų. Vieni į šias veiklas nėrė stačia galva ir jautėsi lyg žuvys vandenyje, kitus reikėjo paraginti. Buvo aptarti tikslai ir uždaviniai, išanalizuotos sėkmės, kurių, akivaizdu, būta žymiai daugiau, ir nesėkmės.

Renginio kūrėjai organizavo parodą-konkursą „Mano augintinis“, kurią vainikavo nepaprastas emocijas dalyviams padovanojusi kinologų Rimos ir Mariaus Merkelių augintinių programa. Pati nuoširdžiausia padėka jiems, kad nepagailėjo savo brangaus prieššventinio laiko, neišsigando žiemos šaltuko ir savo išpuoselėtų augintinių energija pasidalijo su mumis.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.