Kudirkos Naumiesčio Jaunojo pasieniečio būrelis minėjo 10-ies metų veiklos sukaktį

Kovo 14 d. Kudirkos Naumiesčio Jaunojo pasieniečio būrelis (JPB) minėjo reikšmingą įvykį – savo 10 metų veiklos sukaktį. Per šiuos metus būrelis nuveikė tikrai daug, ne vienas narys jau dirba Valstybės sienos apsaugos tarnyboje (VSAT), tai viena iš būrelio siekiamybių, kada buvę būrelio nariai tampa pasieniečiais. Smagu, kad šia proga galėjo pasidžiaugti ne tik būrelio nariai, bet ir svečiai, kurie gimtadienį minėjo kartu.

 

Kudirkos Naumiesčio Jaunojo pasieniečio būrelio istorija prasidėjo 2012 m. kovo 14 d., kada, siekiant populiarinti pasieniečio profesiją ir supažindinti mokinius su pasieniečių veikla ir profesijos subtilybėmis, Pagėgių pasienio rinktinės Kudirkos Naumiesčio užkardoje buvo įkurtas būrelis. Pirmasis būrelio vadovas ir įkūrėjas – Pagėgių rinktinės sargybų skyriaus jaunesnysis specialistas Vygantas Kuras. Nuo 2014 m. veikloms vadovavo buvęs Kudirkos Naumiesčio pasienio užkardos vadas Dainius Stepšys, o 2021 m. būrelio vadovavimą perėmė Pagėgių pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnė Kristina Minsevičiūtė.

 

Gimtadienio proga būrelio narių pasveikinti atvyko Pagėgių pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnė Dovilė Jankauskienė, Rociškių pasienio užkardos vadas Dainius Stepšys, Kudirkos Naumiesčio pasienio užkardos vadas Darius Martinkevičius, vyriausiasis specialistas Robertas Finagėjavas, vyresnioji specialistė Toma Dainiuvienė, Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Birutė Adomavičienė.

 

„Džiaugiuosi, kad šiemet pavyko surinkti naują grupę šaunių, motyvuotų narių. Tikiu, kad tiek nuveikę nuveiksime dar daugiau ir įgyvendinsime išsikeltus tikslus. Žiūrėdama į jus, brangūs būrelio nariai, matau jaunus ir stiprius žmones, kurie savyje neša beribės laisvės idėją, tobulybės siekį. Norėčiau pabrėžti, kad su jumis gera ir lengva dirbti“, – į susirinkusius būrelio narius kreipėsi būrelio vadovė Kristina.

 

 

Visi svečiai būrelio nariams linkėjo smagių ir įdomių veiklų, būti pareigingiems ir patriotiškiems, ateityje tapti pasieniečių bendruomenės nariais. Rociškių pasienio užkardos vadas papasakojo, kaip jam sekėsi dirbti su būreliu, pasidžiaugė, kad kai kurie nariai šauniai tarnauja mūsų tarnyboje. Direktoriaus pavaduotoja taip pat pasidžiaugė būrelio veiklomis ir tuo, kad nariai pasirenka šią profesiją, būrelio vadovei įteikė Vinco Kudirkos gimnazijos direktoriaus Romo Eikevičiaus padėką. Kudirkos Naumiesčio pasienio užkardos vadas džiaugėsi matydamas tiek naujų veidų, palinkėjo daug ir smagių veiklų, padovanojo nuotraukų albumą, kuriame jaunieji pasieniečiai galės kaupti įamžintus prisiminimus.

 

Vėliau Pagėgių pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnė Dovilė Jankauskienė įteikė Pagėgių pasienio rinktinės vado Rimanto Timinskio padėkas už aktyvią veiklą ir simbolines dovanėles ilgiausiai būrelį lankantiems nariams. Vėliau visų laukė vaišės ir tortas, skirtas Jaunojo pasieniečio būrelio gimtadienio šventei.

 

Jaunojo pasieniečio būrelio inf.

 

Nuotraukų autorė – Kristina Minsevičiūtė

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.